מהם גמילה מאלכוהול מחירים שנחשבים למשתלמים?

התמכרות היא לא משחק! בחרו נכון – גמילה מהתמכרויות!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

גמילה מאלכוהול מחיריםאי אפשר לדבר על תהליכים של גמילה מהתמכרות לשתיית משקאות חריפים בלי לדבר על גמילה מאלכוהול מחירים שצריך לשלם. בין אם מגיעים לתהליך הגמילה כחלק מהמלצות של אנשי מקצוע מטעם המדינה ושירותי הרווחה ובין אם פונים אליהם מתוך רצון אישי להתפכח ולחזור למסלול חיים תקין – כך או כך זה עולה כסף וצריך להיערך לכך מבעוד מועד, עוד לפני שמקבלים את ההחלטה הסופית בנוגע למסלול הספציפי של גמילה שבוחרים בו. למרות שמדובר בשיקום ובמקרים רבים אפילו בהצלת חיים לא רק של הנגמל עצמו – עדיין יש כאן מחיר כספי לשלם עבור השירותים שהוא מקבל ועל אנשי המקצוע שמקיפים אותו במהלך התהליך. אז כמה זה עולה בעצם?

 

איך נקבעים גמילה מאלכוהול מחירים מוכרים בשוק?

יש מכוני גמילה שפועלים במסגרת המדינה ויש כאלה שהם פרטיים. יש כאלה שהם סגורים וכוללים לינה וניתוק מוחלט מחיי היומיום ויש כאלה שמגיעים אליהם בבוקר וחוזרים הביתה לאחר כמה שעות או בסוף היום. הבדלים אלה יביאו איתם גם הבדלים מהותיים בתהליכים של גמילה מאלכוהול מחירים טובים יותר או פחות. בנוסף לכך המחיר יהיה תלוי באנשי המקצוע שייקחו חלק בתהליך, דרגת המומחיות שלהם בתחום הספציפי וכמובן ההשפעה שלהם בסופו של דבר על הצלחת תהליך הגמילה. גם נתונים אלה שקשורים התערבות של אנשי מקצוע ישפיעו על המחיר שישלם הנגמל בעצמו או שישלמו בני המשפחה שלו.

מה הטווחים של גמילה מאלכוהול מחירים כיום?

כאמור, מדובר בקשת רחבה במיוחד של מחירים ולא תמיד אפשר להעריך בצורה נכונה ומדויקת כמה יעלה תהליך הגמילה. אפשר להיות בטוחים, באופן מכליל וגורף, שיהיה מדובר לפחות בכמה אלפי שקלים שיכסו את השירותים שיקבל הנגמל בתהליך מהמקום שבו הוא יהיה ומאנשי המקצוע שיסייעו לו. אם התהליך מבוצע מטעם במדינה הרי שהנגמל בעצמו אולי לא ישלם את מלוא הסכום אך ייתכן שתהיה לו השתתפות עצמית בגובה זה או אחר מתוך סכום העלות הכולל של התהליך. יחד עם זאת חשוב להסתכל על התוצאה הסופית ופחות על מספרים או גמילה מאלכוהול מחירים, שכן מה שחשוב באמת זה שהתהליך יצליח ואותו אדם ייגמל מההתמכרות שלו לשתייה אלכוהולית.

 

מה כוללים תהליכי גמילה מאלכוהול?

כאשר מדברים על גמילה מאלכוהול מחירים טובים ומשתלמים צריך לבחון כל תהליך לגופו. התהליכים חייבים להיות מותאמים אישית לכל אחד מהנגמלים ומכיוון שכל אחד הוא אדם ויישות בפני עצמו הרי שכל אחד צריך התאמה אישית של תהליך גמילה שיתאים לו ולמצב האישי שלו. מכאן שלא תמיד מחיר של תהליך גמילה אחד יהיה נכון גם עבור אנשים אחרים וחשוב מאד לבחור בקפידה את התהליך שכולל את השלבים שיתאימו לנגמל המסוים וכמובן יעזרו לו להתגבר על ההתמכרות שלו. יש תהליכים פרטניים או קבוצתיים, יש פעילויות של ריפוי בעיסוק, יש טיפולים מעולם הרפואה וכמובן שיחות עם פסיכולוגים או פסיכיאטריים.

 

איך בונים תהליך גמילה?

כאמור – תהליכי גמילה יכולים לכלול כמה וכמה שלבים או אפשרויות ומה שנותר לאנשי המקצוע זה ליצור את התמהיל המתאים ביותר עבור כל נגמל ונגמל. לכל אחד יתאים סוג אחר של טיפול לגמילה מהתמכרות שיהיה מבוסס על המצב האישי והבריאותי שלו או על מידת הנכונות שלו לשתף פעולה עם התהליך. בהחלט יכולים להיות מקרים של הגעה לתהליך גמילה בכפייה על ידי בני משפחה וחברים קרובים ולכן עובדות אלה יילקחו בחשבון בבואם של אנשי המקצוע במכון הגמילה ליצור את התוכנית הכי טובה ומתאימה עבור כל אחד. הנגמל הפוטנציאלי יעבור בדיקות רפואיות מקיפות ויסודיות, יראיינו אותו ואת בני המשפחה שלו ויבינו מה מצב ההתמכרות שלו. כך ייקבע הטיפול.

 

איך מרגישים אחרי שתהליך הגמילה עובר בהצלחה?

אין ספק שלתהליך של גמילה מהתמכרות לשתיית משקאות אלכוהוליים יש רק דרך אחת להסתיים בצורה מוצלחת והיא גמילה מלאה ונכונות לשים את תקופת ההתמכרות מאחור על מנת להמשיך לקיים אורח חיים נורמלי. כאשר חושבים על שלבי הסיום אין ספק שהרבה פחות חשוב לחשוב על גמילה מאלכוהול מחירים נמוכים או גבוהים ומעדיפים להתרכז בהצלחת התהליך ובכך שהגיע הזמן להתקדם ולהחזיר את החיים למסלולם התקין. תהיה הרבה גאווה באדם שנגמל והוא עצמו יחוש סיפוק רב ותחושת מסוגלות על כך שעמד באתגר רציני שאין זה פשוט להתגבר עליו ולהמשיך ממנו הלאה. חלק לא מבוטל מתחושות אלה הופך למטרות של התהליך כולו.

החשיבות של תהליכי גמילה יעילים ומותאמים

אין ספק שלכל אדם שמכור למשקאות אלכוהוליים יש את הזכות לעשות כל מה שביכולתו על מנת להתגבר על ההתמכרות ולהחזיר את החיים שלו למסלול תקין ונורמטיבי. יש הרבה סכנות בהתמכרות ואם הוא יהיה מוקף באנשים חשובים ואוהבים שידאגו לו וירצו בטובתו – אין ספק שהוא יידע שיש לו הרבה מה להפסיד אם ימשיך בהתמכרות וזה יכול להיות תמריץ עבורו לתפוס את עצמו בידיים ולהצליח בתהליך. חלק לא מבוטל מהגמילה קשור בכך שמראים לאדם המכור כמה הוא יכול להרוויח וליהנות אחרי שייגמל וכאשר הוא ידמיין את החיים שלו אחרי תהליך הגמילה או יראה מחזה שהוא ירצה שיהפוך למציאות. גם זה חלק לא מבוטל מהרצון שייווצר אצלו להצליח ולהיגמל.

התמכרות היא לא משחק! בחרו נכון – גמילה מהתמכרויות!

המרכז לגמילה מהתמכרויות

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום ההתמכרויות, כל מה שרציתם לדעת על התמכרויות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:
053-3562947
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!