גמילה מרשתות חברתיות

התמכרות היא לא משחק! בחרו נכון – גמילה מהתמכרויות!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התמכרות לרשתות חברתיות הינה דבר אמיתי לחלוטין, ועוד ועוד בני נוער הולכים ונופלים קורבן למגיפה הווירטואלית המדבקת. זו אינה בדיחה, וזה מגובה במחקרים רבים לאורך השנים האחרונות, וזה כואב לא פחות מאשר כל התמכרות אחרת – רשתות חברתיות יכולות להיות ממכרות במלוא מובן המילה.

המציאות הווירטואלית שמחליפה את המציאות

מכאן זה מתחיל, מאותה מציאות וירטואלית בה כל אחד יכול להיות מה שהוא רוצה. הבריחה המושלמת מצד אחד, ומצד שני זה לא בדיוק מישהו אחר – זה עדיין אני, מי שאני, אך ללא מפגש ישיר בין בני-אדם. ברשתות החברתיות ישנה תחושה של אינסטנט, הכול זורם, הכול עובר במהירות, מעניין, מרתק, מושך, ואני יכול להיות חלק מזה, להציג צד אחר שלי, אולי צד שלא רואים בדרך אחרת.

יש משהו בפלטפורמה כזו שהוא ממכר מלכתחילה, שהוא מזמין להתנסות, להיות אחר ולעשות מה שבא לך כמעט. זה גם מזמין אינטראקציה, סוג של קירבה וירטואלית בין אנשים שלא באמת מתקשרים ישירות, שחושפים ונחשפים אחד לשני אבל באופן אחר. זה גם יוצר תחושת סיפוק עצומה, זה כיף, זה משחרר, קליל יותר אולי. את כל הדברים הללו הרשתות החברתיות יודעות היטב ודואגות למקסם, לחזק ולהעצים – כך שתשתמשו בהן עוד ועוד.

אם זה נשמע לכם תיאור מוכר זה מאחר ואתם מכירים משהו על זה, קצת אחרת, מהעולם של התמכרות לסמים או סיגריות למשל. זו אותה הבריחה, אותה התחושה הטובה המלווה את השימוש, אותו הסיפוק שאתם יודעים שלא באמת טוב לכם, לא באמת משנה שום דבר בעולם, ואולי אפילו רוצים להפסיק – אבל פשוט לא מסוגלים. זוהי התמכרות לכל דבר, פשוט למשהו וירטואלי.

גמילה מרשתות וירטואליות באמצעות השיטה של בן ארי

אם נראה לכם שאין מוצא, שאי אפשר לעשות שום דבר, ושבלתי אפשרי להתגבר על ההתמכרות הזו – אתם טועים. יש דרך, והיא עובדת! רבים אחרים הצליחו לעשות זאת, וגם אתם יכולים לקבל את ההחלטה להפסיק להשתמש, וגם להצליח.

השיטה המהפכנית של איילת בן ארי מבוססת בדיוק על הכוח הזה שלכם, אותו כוח שאולי אתם לא ממש ערים לו כרגע – הכוח לקבל החלטה ולעשות בחירה. השימוש ברשתות החברתיות אינו נעשה על ידי מישהו אחר, הוא נעשה על ידיכם, דרך אצבעותיכם וגופכם. בסופו של היום, מי שבוחר לחזור לרשת החברתית, להעלות פוסט או סטטוס, וגם מה לכתוב או לצלם – זה אתם. במילים אחרות, הבחירה היא בידיים שלכם.

זה לא אומר שלקבל את הבחירה להיגמל, לעשות שינוי בחיים, זה דבר קל. ממש לא, להפך אולי – לקבל את הבחירה הנכונה יכול להיות הדבר הקשה ביותר בחיים. לעשות את הוויתור הזה על מה שמספק, שעושה טוב, שמביא תחושה נהדרת גם אם פוגע – זה לא עניין פשוט בכלל. אך בכל זאת, אתם יודעים עמוק בלבכם שהשימוש במדיה החברתית הזו רק הולך ומשבש את חייכם, אתם יודעים אולי טוב מכולם עד כמה זה לא באמת משנה את המצב שלכם לטובה.

איילת בן ארי פתחה שיטה מהפכנית באמת להשיג חזרה את הכוח על הבחירות שלכם. זה מבוסס על עבודה קוגניטיבית של שינוי תפיסתי, לצד הבנה מעמיקה של ההתמכרות וסיבותיה, משמעותה, והאופנים שבהם היא משפיעה על חייכם. רק באמצעות שינוי מבפנים תוכלו גם אתם להצטרף אל אלו שהצליחו בפועל לשנות את חייהם לטובה!

לקבלת פרטים נוספים על איך לשנות את חייכם ולהתגבר על ההתמכרות שלכם לרשתות חברתיות, השאירו פרטיכם בלשונית צור קשר ונחזור עליכם עם פרטים נוספים על השיטה הייחודית ונקבע עמכם פגישת הכרות עם אחד המומחים שלנו.

מקורות מידע:

Forbes Magazine, “Is Social Media Addiction Worse Than Cigarettes?”

Psychology Today, “Addicted to Social Media?”

Lifewire, “What Is Social Networking Addiction?”

התמכרות היא לא משחק! בחרו נכון – גמילה מהתמכרויות!

המרכז לגמילה מהתמכרויות

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום ההתמכרויות, כל מה שרציתם לדעת על התמכרויות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:
053-3562947
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!