גמילה מעישון: איך אפשר להפסיק לעשן?

התמכרות היא לא משחק! בחרו נכון – גמילה מהתמכרויות!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
גמילה מעישון
קרדיט תמונה: freepik

נדמה לכם כי גמילה מעישון היא משימה בלתי אפשרית? ישנם כמה טיפים שיכולים לקדם אתכם אל עבר השגת המטרה. חשוב להדגיש כי להיגמל מעישון זה אף פעם לא קל, בטח כאשר אתם עושים זאת זמן רב. אך עדיין תזכרו כי בסופו של יום אמורה להיות לכם מטרה שתרצו להשיג אותה. הגמילה שלכם מעישון יכולה להביא אתכם למציאות מעט שונה והרבה יותר טובה. לכן אל תיתנו למציאות להיות זאת שתכתיב לכם מה יקרה מחר בבוקר. תנסו ליישם את כל הטיפים שנספק לכם כאן בשביל שתוכלו להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי.

 

הבינו את היתרונות בגמילה

הצעד הראשון שאותו יהיה עליכם לעשות הוא להבין את היתרונות של הגמילה. הרי יש כאלה שרואים רק צד אחד של יתרונות, אך למען האמת ישנם צדדים רבים. כמעט מכל היבט שתסתכלו על המציאות תוכלו לראות יתרון כזה או אחר. אנו מציעים לכם לחקור מה תוכלו להשיג לאחר שתגמלו לגמרי מעישון סיגריות. גמילה מעישון תשפר את המצב הבריאותי שלכם, תחסוך לכם הרבה מאוד כסף ותאפשר לכם להצליח בכל דבר. מה שהסיגריות מונעות מכם לעשות יכול להפוך למציאות ברת השגה.

תתרחקו מאנשים מעשנים

כאשר אנשים מתחילים לעשן לידכם זה עלול להחזיר אתכם להרגלים הרעים. גמילה מעישון מחייבת אתכם לעמוד מאחורי המטרה שאותה הצבתם לעצמכם. ברגע שתראו אנשים מעשנים כל המחשבה החיובית יכולה להיעלם כלא הייתה. לפיכך אנו מציעים לכם להתרחק עד כמה שאפשר מאנשים מעשנים. כמובן שההתרחקות צריכה להיות בזמן שבו הם מעשנים. אינכם צריכים לנתק קשר עם אנשים רק בגלל שהם מעשנים. פשוט בזמן העישון תלכו לשבת ליד אנשים אחרים בשביל שלא תגיעו למצב שבו כל העבודה הקשה נעלמת.

 

תחפשו תחליפים בריאים

רוב האנשים שמעשנים מספרים כי הם עושים זאת בגלל ההרגשה. הם סוג של התרגלו לתחושת העישון ולפעולה שאותה הם עושים בעת העישון עצמו. על מנת שתוכלו לקדם את הנושא של גמילה מעישון תהיה לכם אפשרות לחפש אחר תחליף מסוים. מדובר על תחליף שאמור להיות בריא יותר, אך עדיים לשמור את התחושה הקיימת. למזלכם קיימים לא מעט תחליפים שונים שיכולים לאפשר לכם להשיג את המטרה. פתאום תוכלו להבין עד כמה תחושת העישון היא פיקציה אחת גדולה. ברגע שאתם תחליפו אותה בפעולה אחרת, תוכלו להרוויח מכך הרבה מאוד תועלת בהמשך הדרך.

תסתכלו על חצי הכוס המלאה

גמילה מעישון מביאה איתה כמו שהבנתם לא מעט יתרונות. בכל פעם שקצת קשה לכם מוטב כי תסתכלו על היתרונות השונים שאותם יצא לכם להשיג עד כה. תסתכלו על חצי הכוס המלאה בכל פעם שקצת קשה לכם, זה אמור לתת לכם כוח להמשיך בדיוק באותו הכיוון. יש כאלה שחוסכים כסף על רכישת סיגריות, ועם הכסף שהם חסכו הם קונים כל מיני דברים שונים. זה בהחלט יכול להיות פרמטר שיספק לכם את הדחיפה להיגמל מעישון. ברגע שתסתכלו תמיד על היתרונות של הדבר, לא יעניין אתכם החסרונות. חצי הכוס המלאה במקרה הזה יכול להיות אפילו כוס שלמה שמלאה בכל טוב.

התמכרות היא לא משחק! בחרו נכון – גמילה מהתמכרויות!

המרכז לגמילה מהתמכרויות

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום ההתמכרויות, כל מה שרציתם לדעת על התמכרויות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:
053-3562947
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!