תודה

פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם על ידי צוות האתר!

עד שנחזור אליכם, מוזמנים בינתיים לקרוא מידע נוסף באתר

עליית לחץ הדם בעקבות עישון

לחץ דם גבוה, הידוע גם בשם יתר לחץ דם, הוא מצב בריאותי שכיח המשפיע על אנשים רבים ברחבי העולם. אחד מגורמי הסיכון המשמעותיים לפתח לחץ דם גבוה הוא עישון. מחקרים הראו מתאם חזק בין עישון לרמות לחץ דם גבוהות.

קרא עוד »

מחקר חדש: כמה גמילה מעישון מפחיתה סיכון למחלות לב?

מחקר חדש ומקיף מצביע על הקשר הישיר בין מחלות לב לעישון. האם גמילה או הפחתה תוכל להפחית משמעותית את הסיכון שלכם למחלות לב? מהי בדיקת אקו לב ומה הסיכונים שהיא מאבחנת אצל מעשנים? כתבנו מאמר חובה לכל מעשן, שיעזור לכם אחת ולתמיד להבין את התופעות המסוכנות הרבות, והפעם נתמקד בעיקר במחלות לב.

קרא עוד »

הבעיות בעיכול שמביא עישון

עישון הוא הרגל ידוע שיכול להשפיע לרעה על היבטים רבים של בריאות. בעוד שרוב האנשים מודעים לסיכונים לריאות וללב, פחות מבינים את ההשפעה שיכולה להיות לעישון על מערכת העיכול. במאמר זה, נחקור את הקשר בין עישון ובעיות עיכול, ונשפוך אור על תוצאה פחות ידועה של הרגל מזיק זה.

קרא עוד »

מה ההשלכות של העישון על בריאות בישראל ואיך ניתן להתמודד עם הנזק?

עישון הוא חשש מרכזי לבריאות הציבור בישראל, עם השפעות משמעותיות על הפרט והחברה כולה. ההשפעות המזיקות של עישון על הבריאות מתועדות היטב, כולל סיכון מוגבר לסרטן ריאות, מחלות לב ובעיות נשימה. בישראל, עישון הוא גורם מוביל למוות ולמחלות הניתנות למניעה, התורם לעומס משמעותי על מערכת הבריאות.

קרא עוד »

השפעת העישון על הצינון

עישון הוא הרגל מזיק שלא רק משפיע על הריאות שלך אלא יכול גם להשפיע על המערכת החיסונית שלך. אנשים רבים מודעים לנזק שעישון יכול לגרום למערכת הנשימה, אך מעטים מבינים את הקשר בין עישון לתסמיני הצטננות כמו עיניים דומעות ונזלת. במאמר זה נחקור כיצד עישון יכול לתרום להתפתחות הצטננות ולהחמיר את תסמיניו.

קרא עוד »

ספורט אקסטרים: רכיבת אופנועים ואופניים ככלי להתמודדות עם התמכרויות

כיצד פעילות גופנית אינטנסיבית כמו רכיבת אופנועים ואופניים יכולה לסייע בהתמודדות עם התמכרויות שונות. בעזרת שחרור אנדורפינים, שיפור הכושר הגופני והנפשי, ויצירת תחושת מבנה והישג, ספורט אקסטרים מהווה כלי יעיל לשיפור איכות החיים ולשחרור מהתמכרויות.

קרא עוד »
053-3562947
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!